Stationary photo

GEÇMIŞ PROJELER

Son Çalışmalarımızdan Bazıları

ASMA TAVAN HİZMETİ

Asma tavan; Bir mekan için tavan oldukça önemlidir, çünkü tavan mekanın algılanmasındaki en önemli baş aktörlerden biridir. Mekanın algılanmasında dinamik bir etkin role sahip olan tavanlar şık ve gösterişli olmasının yanında çok büyük avantajları da beraberinde getirmektedir. Tavan mekanın diğer tüm bölümleri ile kıyaslandığı zaman en çok yer kaplayan alan olduğunu söylemek mümkündür.

Sarmal-AsmaTavan.jpeg
WhatsApp Image 2021-06-18 at 14.34.17 (3).jpeg

İÇ DEKORASYON HİZMETİ

İç dekorasyon, bir alanın hem estetik olarak hem de işlevsel olarak dizayn edilmesidir. Yani iç dekorasyonda bir alan hem göz zevkimize ve karakteristik özelliklerimize uygun olarak düzenlenir ancak aynı zamanda mekanın kullanımının da kolaylaştırılması, alanın genişletilmesi, rahat hareket etmeye yetecek alan sağlanması ve dekorasyonda kullanılacak eşyaların kullanım kolaylığı sağlaması amaçlanır. Yani iç dekorasyon yapılırken tek amaç estetik görünüm değildir.

TV ÜNİTESİ

TV üniteleri ve sehpaları evimizde en çok göz önünde bulunan mobilyalardan. Hem estetik hem de işlevsellik bu anlamda çok önemli. Doğru bir tercih bulunduğu iç mekana çok başka bir hava katar. Evin dekorasyonunu zenginleştirir. Duvara monte bir ünite sayesinde duvar daha şık görünür, tablo ya da saat gibi klasik dekorasyon objelerine nazaran daha yenilikçi, işlevsel ve modern bir öğedir

IMG-20201112-WA0000.jpg
IMG-20210613-WA0026.jpg

DIŞ CEPHE

Dış cephe eğer sizlerede önemsiz geliyorsa bir kez daha düşünün. Yapıların insan üzerindeki etkisini öncelikle yapının dış cephe veya görünüşü ile insan gözü arasındaki iletişimi ile gerçekleşmektedir. Bu ilişki dış cephe tasarımının insan üzerindeki etkisini oluşturur. Birçok tasarımcı da bundan yola çıkarak dış cephe tasarımını yapının tanıtımı ve birincil algısı olarak kabul eder. Dış cephe tasarımında kullanılacak olan malzemelerin görsel etkisi önem arz etmektedir. Tercih edilecek malzeme, yapının vurgulamasını arttırabildiği gibi azaltabilmektedir.